Кіпр

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

ATLAS International Language Hub прямує до Кіпру!

А що цікавого Ви знаєте про Кіпр? А давайте дізнаємося про Кіпр більше разом! Англійською мовою!

Куди саме їдемо – старовинне чарівне місто Фамагуста (Famagusta)!

Проживання – студентська резиденція (по 2 особи у кімнаті). А саме кемпус при університеті, утопаючий в квітах та зелені. Фамагуста – старовинне місто-порт на березі заливу Фармагуста в Середземному морі. Місто виникло ще на руїнах античного міста у ІІІ столітті, а в XV столітті під владою венеціанців досягло вершини свого розквіту і стало найбільш впливовим торгівельним містом християнського Ліванту. Фамагуста це саме те місце, де відбуваються події трагедії Шекспіра «Отелло». Місто також славиться великою кількістю архітектурних пам’яток різноманітних культур, які проживали на Кіпрі в різні часи.

ПРО ТАБІРATLAS ILH з 2009 року успішно проводить виїзні дитячі англомовні табори в межах України та закордоном. Великобританія, Іспанія, Болгарія. Цього разу прямуємо у Грецію на Кіпр! В таборі утворюється чудовий тандем відпочинку та освіти для Вашої дитини.

Діти завжди під наглядом професіоналів та ніколи не сумують! Кожна дитина індивідуальність, тому і підхід індивідуальний. За час перебування дітей у таборі вони здружуються між собою та стають рідними і колективу нашої школи. Тому кожного разу ми бачимо одні і ті ж обличчя із року в рік, чому дуже раді! Тож запрошуємо і вас приєднатися до нашої сімї мандрівників.

Що не може не радувати, так це наші конкуретноспроможні ціни серед таборів високого рівня якості. Ми цінуємо кожного клієнта та робимо все, щоб Ви поверталися завжди до нас. Програму щороку ми змінюємо, але не залишаємо основних принципів – креативу, творчості, роботи у команді, вільного спілкування англійською мовою! Наша мета зацікавлювати та розвивати найкраще у дітях, адже вони найкращі!

Медичне страхування є невідємно частиною та входить у вартість путівки.

Освітня програма

Навчально-освітня програма табору спрямована на подолання мовного бар’єру у дітей та максимум практики. Діти постійно знаходяться в англомовному середовищі. Англійську діти безпосередньо практикують з досвідченими викладачами нашої школи та носіями мови ATLAS ILH. Мовна практика – 8 уроків англійської за міжнародною комунікативною методикою. А саме спілкування починається з моменту зустрічі дітей і продовжується до моменту повернення додому після закінчення табору.

Кожна дитина проходить тестування, визначається рівень знань англійської мови, далі діти діляться на групи. Уроки допомагають дисциплінувати навчання дітей на канікулах у таборі, проте основне спілкування, звичайно відбувається з дня в день у дружній атмосфері, під час спілкування з вожатими, конкурсів, ігор, квестів, завдань на логіку, вікторин. Протягом дня діти постійно зайняті, вони знімають та монтують фільми, кліпи, новини, грають в ігри, співають пісні, караоке, приймають участь у конкурсах та виконують поставлені цілі, чим здружуються у командах та між собою і стають справжніми лідерами. І все це виключно англійською мовою! Навіть, якщо дитина володіє лише початковим рівнем, вона швидко пристосовується, так як володіння мовою це природній процес, а якщо його правильно впроваджувати,я к робимо це ми, результат не змусить довго чекати!В таборі для дітей існує система заохочення та мотивації, відповідно до теми табору. Це можуть бути, поінти, доллари, віртуальні валюти, які діти отримують за спілкування англійською мовою та виконання завдань, участь у заходах. Це мотивує їх говорити і приймати участь у веселощах та навчальному процесі іще більше. Ми не ставимо оцінок і не сваримо за помилки! Ми допомагаємо дітям сприймати і вивчати англійську мову не сидячи за партами на нудних уроках, а за допомогою інтерактивних занять та різноманітної цікавої програми протягом дня.

Коли закінчується табір, кожен кемпер отримує сертифікат про проходження базового курсу розмовної англійської мови на побутові теми.

Програма відпочинку сприяє розвитку творчих та спортивних здібностей у дітей, а також людських якостей, як відповідальність, лідерство, самостійність та організованість. Кожна дитина зайнята цікавою та захоплюючою справою. Кожного вечора найцікавіше – квести, вікторини, шоу, дискотеки!

Приблизний план дня табору ATLAS CAMP8.00 – діти прокидаються, гігієнічні процедури8.30 – ранкова зарядка + флешмоб

Кожна команда отримує креативне завдання англійською на день (наприклад, зняти фільм, кліп, трейлер, новини табору. Підготувати показовий номер – пісня, танець, вистава, намалювати постер. Відгадати головоломку по точках – квест.)

9.00 –сніданок

9.30-11.30 – купання в морі

12.00 – повернення в готель, гігієнічні процедури після моря

13.00 – обід

14.00- урок англійської мови в першої команди, у іншої команди – сієста (відпочинок, або час підготувати отримане вранці завдання під керівництвом та наглядом вожатого)

15.00- урок англійської мови у другої команди, у першої – сієста

16.00-18.00 – купання в морі або басені

19.00 – вечеря

20.00-21.00 – Загальнотабірний захід (діти презентують підготовлені номери, приймають участь у конкурсах)

21.30- Свічка. Кожен учасник команди разом з вожатим розповідають, що їм запам’яталося з проведеного дня і що  б вони хотіли робити наступного

22.00 – Підготовка до сну (гігієнічні процедури)

22.30 – Відпочиваємо

Вартість туру – 895 євро (15 днів-14 ночей)+ Авіа 300 євро

У вартість туру включено все – проживання, 3-ри разове харчування, уроки англійської мови, програма табору, професійний нагляд та супровід.

+38 050 228 54 24

+38 050 511 88 53

г.Полтава ул.Шведская,6ATLAS International Language Hub

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях