Зимовий дитячий англомовний табір в Карпатах

Оновлена екскурсійна програма!
04.01.2019р. — 12.01.2019р.

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Табір в Карпатах – ідеальний варіант, який дозволить поєднати навчання, активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів.

“ATLAS Internаtional Language Hub” запрошує дітей віком 7-17 років

Відпочинок в Карпатах — відкриє казку гірських вершин. Давні смереки, чисті гірські річки, вируючі водоспади, найсвіжіше в Україні повітря – все це зібрала природа в одному куточку під назвою Карпати.

Здоров’я — у цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р.Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму.. Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів за рахунок активізації його захисних та адаптаційних процесів та загартовування.

Місце розташування —  с.Татарів Івано-Франківської області знаходиться в середньогірській помірній кліматичній зоні на висоті 730 м над рівнем моря, в зоні Карпатського національного парку.

Проживаня – готель «Коренюки». Новий триповерховий комплекс на 16 номерів з холом, рецепцією, їдальнею. Кімнати 2-4 місні зі зручностями. Усі меблі в готелі виготовлені з натурального дерева.

Харчування — 5-ти разове збалансоване. Домашня кухня з дивовижною різноманітністю страв. Сезонні фрукти та овочі. Бограч, банош та інші цікаві й смачні страви у меню.

Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Мовна практика – 5 уроків англійської мови по комунікативній методиці з викладачами з США. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси ,розваги, анімації,які проводяться виключно на англійській мові. Кваліфіковані викладачі з багатолітнім досвідом роботи у дитячих освітніх англомовних таборах допоможуть вашим дітям поринути у мовне середовище та здолати мовний бар’єр.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей,а також почуття відповідальності,лідерства,самостійності та організованості. Кожна година зайнята захоплюючою та корисною справою -квести,вікторини,шоу,зйомки кліпів та фільмів ,а також вечірки та дискотеки.

Екскурсіїйна програма:

Буковель (Ворохта) – катання на санках  та сноутюбах.
Водоспад « Гук» – зимовий похід . Взимку  водоспад частково замерзає,а скелі вкриваються  льодом.  «Гук» українською мовою значить «голосний звук», тому напевне  саме на звук сюди приходить велика кількість туристів. Біля водоспаду є сувенірний ринок, де можна прибрати щось на згадку.
м.ЧернівціОглядова екскурсія містом з відвідуванням національного університету імені Юрія Федьковича- архітектурної перлини Чернівців. Колишня Резиденція православних митрополитів Буковини та Далмації, де частково збереглися інтер’єри Жовтої, Зеленої та Червоної зал. У наш час більшість приміщень колишньої Резиденції використовуються як навчальні аудиторії. На території часто знімають фільми та влаштовують фотосесії. З 28 червня 2011 року Резиденція внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

По закінченню екскурсії обід у закладі громадського харчування.

Новинка! Екскурсія до Свято-Вознесінського чоловічого Банченського монастиря-  одного з найбільших, найкрасивіших не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Монастир є досить молодим, його будували майже 7 років,а розписом займалось близько 60 художників. Він знаходиться в 25 км від Чернівців, в Герцаївському районі, де 95% населення це етнічні румуни. Тому, тут можна відчути колорит румунського села.

А також:

 • святкування Різдва в Карпатських традиціях – Різдвяна коляда – театралізоване дійство
 • вступний інструктаж з катання на лижах

*В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися , без зменшення кількості екскурсій.

Транспорт– комфортабельний автобус (30-50-ти місний)
Вартість путівки 5000 грн.

 • проживання в 2-4 місних номерах зі зручностями;
 • 5-ти  разове харчування,
 • медичне страхування,
 • програма відпочинку та розваг;
 • інтерактивна програма на протязі дня з викладачами “ATLAS Internаtional Language Hub ” та носіями мови;
 • тематичні вечори;
 • супровід, нагляд та робота команди

Додатково:

 • Трансфер Полтава-Татарів-Полтава –1250 грн.
 • Екскурсії – 600 грн.
 • Уроки англійської мови –750 грн.

Акції:
Раннє  бронювання –знижка 500 грн – при повній оплаті до 01.10.2018
Для студентів школи та постійних клієнтів додаткова знижка 500 грн.
Реєстрація та бронювання місць- 2000 грн. за номером телефону 050 228 54 24 або 096 965 25 08

Табір в Карпатах– це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими , а такими, що по справжньому запам’ятаються .Сюди захочеться повернутися знову!

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, м. Полтава, вул. Соборності, 64;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях