Лондон разом з ATLAS ILH

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Лондон
Літо 2020

Наша програма екскурсійно-пізнавальна, з елементами мовної практики у Великобританії, розроблена для дітей шкільного віку 8-16 років.
Літні канікули в Англії для школярів є прекрасною можливістю розширити кругозір і поліпшити навички розмовної мови.
Це відмінна можливість поєднати мовну практики з відвідуванням екскурсій та активним відпочинком. Дитяча програма навчання англійської мови в Англії розрахована на 2 тижні і включає в себе мовну практику та щоденні екскурсії (екскурсії на вибір), спортивні та вечірні розваги.

Після екскурсій діти приймають участь у різноманітних іграх – футбол, волейбол, теніс, що допомагає дітям розвивати лідерські здібності, довіряти один одному, командну роботу і впевненість в собі. В той час,коли діти приймають участь в іграх, вони говорять англійською навіть не помічаючи цього.

Комфортні умови проживання, домашня атмосфера, яку гарантовано забезпечить вашим дітям персонал нашого мовного табору, сприяють швидкій адаптації до нового мовного середовища! Діти розслабляються і долають мовний бар’єр. Вивчення англійської мови у мовному таборі для дітей в Англії стає не неприємною частиною обов’язкового шкільного курсу, а цілим світом, захоплюючим у свої обійми, що дозволяє відкривати нові горизонти і можливості.

Протягом 14 днів канікул, для дітей щоденно проводяться екскурсії в Англії, що входять у вартість програми. Ми даємо можливість групі самостійно обрати місця, які вони хочуть відвідати.

У разі, якщо діти хочуть приділити більше часу відвідуванню визначних пам’яток Англії, наші співробітники можуть організувати екскурсії за додаткову плату. Дитячий табір у Великобританії – це прекрасна можливість для вашої дитини подивитися на життя за кордоном, розширити кругозір, покращити знання англійської мови, знайти хороших друзів у Великобританії.

Максимальна кількість дітей в одному корпусі-12 і керівник групи. Це дає нам можливість приділити увагу кожній дитині, оцінити рівень мовної підготовки і побачити найкраще в кожному.

Харчування
Організацією харчування та приготування їжі займаються професійні кухарі. Вся їжа готується в домашніх умовах і базується на принципах збалансованого і здорового харчування.

У дітей необмежений доступ до напоїв (сік, вода, чай, молоко тощо), фруктів і печива. Ми гарантуємо, що жодна дитина не буде голодна.

Вартість поїздки включає 5-разове харчування.

Житло
Резиденція Сенді Lane – заміська резиденція, міста Вокінем, графство Berkshire, що 30 км від Лондона. Тут створена атмосфера домашнього затишку і тепла. Це великий двоповерховий класичний англійський котедж. На першому поверсі розташовані: навчальні класи, ігрова кімната,кімната відпочинку та їдальня. На другому поверсі-5 спалень. Всього в будинку 3 ванні кімнати і 4 туалети. На всій території будинку є доступ до Інтернету. Навчальна кімната обладнана інтерактивною дошкою. У вільний час, діти можуть пограти в більярд, настільний теніс, на ігровій приставці Xbox Kinect, різноманітні настільні ігри. Все це знаходиться в ігровій кімнаті. Для більш активних
дітей є футбольне поле та 2 батути. А ввечері ми всіх запрошуємо до каміну для перегляду англійських фільмів.
Мовний табір для підлітків у Англії – це не лише навчання, а також незабутнє проведення часу, багато позитивних емоцій, що важливо у процесі вивчення мови.

Резиденция Wiltshire Road знаходиться в самому центрі міста Wokingham. За останні 5 років Wokingham двічі відзначене,як краще місто Великобританії для комфортного сімейного життя. За бажанням можна відвідувати різноманітні міські заходи, концерти, фестивалі, які досить часто проходять у центрі міста. В будинку збережений англійський класичний стиль. На першому поверсі розташовані: навчальні класи, ігрова кімната, кімната відпочинку та їдальня. На другому поверсі-5 спалень. Всього в будинку 3 ванні кімнати і 4 туалети. На всій території будинку є доступ до Інтернету. Навчальна кімната обладнана інтерактивною дошкою. У вільний час, діти можуть пограти в більярд, настільний теніс, на ігровій приставці Xbox Kinect, різноманітні настільні ігри. Все це знаходиться в ігровій кімнаті. Для більш активних дітей є футбольне поле та 2 батути. Дитячий відпочинок в мовному таборі у Англії залишить у Вашої дитини тільки
позитивні емоції і найкращі спогади.

З моменту прибуття на територію Англії діти застраховані. Страховий поліс нашої компанії покриває всі види нещасних випадків. Також наш центр надає послуги приватного лікаря, який надасть допомогу за першої необхідності.

Ціна
2 тижні
£1350

В ціну включено:

 • трансфер до/з аеропорту
 • 5-разове харчування
 • проживання
 • щоденні екскурсії
 • користування Інтернетом

Додатково оплачується:

 • переліт (орієнтовно від 7 000грн. до 10 000 грн.)
 • Консульський збір 115 Є
 • Додаткові екскурсії
 • Зверніть увагу, що час поселення групи 12.00

Час від’їзду групи до 10: 00. У день виїзду групи у вартість входить сніданок і трансфер до аеропорту. Групи,у яких виліт після обіду, залишають резиденцію в 10 ранку і очікують на свій виліт в аеропорту. За попередньою домовленістю може бути організована додаткова екскурсія та пакетований ланч за додаткову плату вартістю £80 з особи.

Екскурсії, включені в програму Англія 2 тижні:

 • Оглядова екскурсія по Лондону
 • Хемптон Корт/ Hampton Court
 • Лондонський Тауер/ Tower of London
 • Taуерський міст/Tower Bridge
 • Доки Святої Катерини / St Katherin
 • Стоунхендж/ Stonehenge
 • Музей природознавства/ Natural History Museum
 • Музей науки/ Science Museum
 • Колесо огляду/ London Eye
 • Ковент-Гарден/ Covent Garden
 • Національна галерея/ National Gallery
 • Музей Банка / Bank Museum
 • Музей Лондона/ London Museum

За бажанням можна вибрати екскурсії, що не входять у вартість програми , за додаткову плату:

– Музей Мадам Тюссо -дитячий квиток £25.80, дорослий (16 +) 30 фунтів
– Legoland дитячий квиток £32, дорослий (16 +) £42
– Парк Chessington- дитячий квиток £ 30/дорослі (12 +) £36
– Кімната страху-дитячий квиток £18, дорослий (16 +) £24
– Лондон зоопарк/ дитячий квиток 17 фунтів, дорослий (16 +) £21
– Вестмінстерське абатство- дитячий квиток £8 дорослий (16 +) £16
– Будинок парламенту дитячий квиток £10 дорослий (16 +) £20
– Екскурсійні автобуси дитячий квиток £7,00, дорослий £13
– Екскурсійні автобуси по Лондону дитячий квиток £13 (16 +) £26
– Виндзорский замок дитячий квиток £11, дорослий (16 +) £18
– Відвідування студії Гаррі Поттер дитячий квиток (до 15) £22, (16 +) £29

Всі додаткові екскурсії можливі тільки при повній комплектації групи.

Будь ласка, зверніть увагу,наведені вище ціни є орієнтовними. Остаточна ціна квитка залежить від дня візиту і кількості людей у групі.

 

 

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях