Карпати – екстрім та релакс

Карпати 2 зміна
Період проведення: 03.07.19 - 14.07.19

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Карпати – екстрім та релакс! 

2 зміна англомовного табору разом з ATLAS International Language Hub

Де? – с.Татарів Яремчанського р-ну
Коли? – 03.07 – 14.07.2019
Кредо – Екстрім та релакс

Табір в Карпатах – ідеальний варіант, який дозволить поєднати навчання, активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів.

Відпочинок в Карпатах — відкриє казку гірських вершин. Давні смереки, чисті гірські річки, вируючі водоспади, найсвіжіше в Україні повітря – все це зібрала природа в одному куточку під назвою Карпати.

Здоров’я — у цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р.Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму.. Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів за рахунок активізації його захисних та адаптаційних процесів та загартовування.

Місце розташування —  с.Татарів Івано-Франківської області знаходиться в середньогірській помірній кліматичній зоні на висоті 730 м над рівнем моря, в зоні Карпатського національного парку.

Проживаня – готель «Коренюки». Новий триповерховий комплекс на 16 номерів з холом, рецепцією, їдальнею. Кімнати 3-4 місні зі зручностями. Усі меблі в готелі виготовлені з натурального дерева.

Харчування — 5-ти разове збалансоване. Домашня кухня з дивовижною різноманітністю страв. Сезонні фрукти та овочі. Бограч, банош, чанахі та інші цікаві й смачні страви у меню.

Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Мовна практика – 8 уроків англійської мови по комунікативній методиці International House  з викладачами з США. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси ,розваги, анімації,які проводяться виключно на англійській мові. Кваліфіковані викладачі ATLAS International Language Hub з багатолітнім досвідом роботи у дитячих освітніх англомовних таборах допоможуть вашим дітям поринути у мовне середовище та здолати мовний бар’єр.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей,а також почуття відповідальності,лідерства,самостійності та організованості. Кредо анімаційної команди — ні хвилини сумуючи чи ледарюючи. Кожна година зайнята захоплюючою та корисною справою. Увечері найцікавіше –квести, вікторини, шоу, вечірки та дискотеки.

Екскурсіїйна програма – це 5 зовсім нових пізнавальних та різнопланових екскурсій.

1.Буковель – оглядова екскурсія та відпочинок у спа-центрі «Вода Клуб»- басейн, джакузі, соляна кімната, сауна, спортзал.

2.Кінні прогулянки.
Кінні прогулянки – активна і наближена до природи розвага, яка до того ж сприяє оздоровленню. Не кажучи вже про море задоволення, яке приносить катання на конях. Доброта і лагідність цих дивовижних тварин має тривалий заспокійливий ефект,
укріплює тіло і гріє душу. Катання на конях суттєво доповнить відпочинок в українських Карпатах. Верхи на коні можна побачити багаті краєвиди карпатських країв, помандрувати лісом. М’який клімат, що поєднується з пишнотою карпатської природи, її безкрайніми полями і лісами – усе це подарує дивовижне відчуття свободи. Будь-хто, поспілкувавшись з конем, отримає позитивні емоції, зуміє оцінити, що таке тварина-друг.

3. Гора Пожижевська – похід та відвідування метеостанції на полонині+озеро Несамовите. Озеро Несамовите розташоване на висоті 1750 м над рівнем моря. Довжина його 88 м, ширина 45 м, глибина коливається в межах від 1 до 1,5 м. Лежить у межах
Карпатського національного парку, в льодовиковому карі на східних схилах гори Туркул. Дістатись до нього можна тільки пішки. З озером пов’язано чимало легенд, більшість з яких застерігають від купання у мальовничій високогірній водоймі.

4. Рафтинг
Пропонуємо активно відпочити та взяти участь у рафтингу по одній з найцікавіших гірських річок Українських Карпат – Чорному Черемоші. Сплави проводяться виключно під керівництвом інструктора. Човни для рафтингу, які
пропонуються,  розроблені спеціально для туристичних сплавів,  мають максимально безпечну конструкцію, що запобігає їх перевертанню під час подорожі навіть на найстрімкіших ділянках річки. Спорядження для сплаву надається нове, якісне та надійне . Продовженість маршруту до  13 км, тривалість сплаву від 1 до 2 год. Маршрут не вимагає спеціальної підготовки, розрахований на новачків, але буде цікавим й досвідченим рафтерам, оскільки Чорний Черемош – найбільш придатна для рафтингу річка України (за повноводністю, швидкістю течії та наявністю ділянок різної категорії складності). Саме на ній проводиться найбільша кількість національних  змагань з рафтингу в Україні.

5. м.Львів
Кожного, хто приїде до Львова, чекають неповторні враження. Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто – музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Воно ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю. Провівши час у Львові можна перейнятися духом міста, відчути на собі його незвичну, старовинну атмосферу та традиції. Найцікавіші місця, музей на вибір групи, оглядова пішохідна та автобуса екскурсії. Обід в закладі громадського харчування.

*В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися , без зменшення кількості днів екскурсій.

Вартість путівки:
13 900.00 грн

Знижки:
1.Раннє бронювання (при оплаті до 01.03.19) знижка 500 грн
2.Постійні клієнти та студенти ATLAS ILH знижка 500 грн.
3.Двоє дітей (при оплаті двох путівок і більше) знижка 500 грн.
4.Два тури (при оплаті двох турів) знижка 500 грн.

  • У вартість входить:
  • Проживання
  • Харчування
  • Медичне страхування
  • Супрвід, нагляд та робота команди ATLAS ІLН Роltava
  • Програма відпочинку та розваг+інтерактивна програма на протязі дня з викладачами ATLAS ILH Poltava та носіями мови
  • Проїзд
  • Уроки англійської мови
  • Екскурсії

Трансфер, що входить до вартості путівки здійснюється за маршрутом Полтава–Татарів(табір)-Полтава
Збір по Україні з супроводжуючим представником табору можливий за додаткову плату.
Можна приєднатися до групи по маршруту слідування автобуса Полтава-Київ-Житомир-Тернопіль-Івано-Франківськ-Татарів. Місце бронюється з Полтави,час зустрічі уточнюється в день виїзду.

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях