Літній англомовний табір у Карпатах

Перша зміна чекає на тебе!
Період проведення: 24.06.-05.07.2019

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Табір в Карпатах – ідеальний варіант, який дозволить поєднати навчання, активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів.

Відпочинок в Карпатах — відкриє казку гірських вершин. Давні смереки, чисті гірські річки, вируючі водоспади, найсвіжіше в Україні повітря – все це зібрала природа в одному
куточку під назвою Карпати.

Здоров’я — у цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р.Прут особливий цілющий фітофон, регулюючий імунну систему організму. Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів за рахунок активізації його захисних та адаптаційних процесів та загартовування.

Місце розташування — с.Татарів Івано-Франківської області знаходиться в середньогірській помірній кліматичній зоні на висоті 730 м над рівнем моря, в зоні Карпатського національного парку.

Проживаня – готель «Коренюки». Новий триповерховий комплекс на 16 номерів з холом, рецепцією, їдальнею. Кімнати 3-4 місні зі зручностями. Усі меблі в готелі виготовлені з натурального дерева.

Харчування — 5-ти разове збалансоване. Домашня кухня з дивовижною різноманітністю страв. Сезонні фрукти та овочі. Бограч, банош, чанахі та інші цікаві й смачні страви у меню.

Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Мовна практика – 8 уроків англійської мови по комунікативній методиці International House з викладачами з США. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси, розваги, анімації,які проводяться виключно на англійській мові. Кваліфіковані викладачі International Language Hub з багатолітнім досвідом роботи у дитячих освітніх англомовних таборах допоможуть вашим дітям поринути у мовне середовище та здолати мовний бар’єр.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей,а також почуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Кредо анімаційної команди — ні хвилини сумуючи чи ледарюючи. Кожна година зайнята захоплюючою та
корисною справою. Увечері найцікавіше –квести, вікторини, шоу, вечірки та дискотеки.

Екскурсіїйна програма оновлена – це 5 пізнавальних та різнопланових екскурсій.

 • Гірський водоспад « Гук» ( в мальовничому урочищі « Женець» — 6 км.) похід та пікнік.
 • Верховина Гуцульське весілля . Театралізований показ гуцульського весілля та активна участь в ньому. Під чарівні мелодії троїстих музик будуть відтворені гуцульські звичаї та обряди справжнього весілля. Частування гуцульськими стравами та напоями.
  Відтворення гуцульських забав із запальними танцями та співами. Веселі ігри. Музей «Тіні забутих предків»
 • Буковель. Оглядова екскурсія та підйомники, з яких можна помилуватися гарно. Гірською панорамою.
  Будинок догори ногами. Незвичайність цієї споруди у тому,що фундамент знаходиться зверху,а дах-знизу. Поряд з будинком-сувенірний ринок, де можна придбати щось на згадку.
 • Гора Маковиця Висота гори 984,5 м. Маковиця — одна з найвищих вершин в околицях міста Яремче. Північні та північно-західні схили круті, південні та південно-західні . Гора Маковиця з її дивовижними ландшафтами, казковими краєвидами, природою, повітрям, атмосферою знаходиться в центральній частині однойменного хребта Маковиці – це частина великого Вулканічного хребта. Маковиця, по праву, не лише красива гора, але й одна з найвищих на Вулканічному хребті, поступається вона своїми гігантськими розмірами лише горі Бужорі. Північні та північно-західні схили Маковиці вирізняються своїм особливим ландшафтом – вони більш круті, , південні схили гори – пологі. Маковиця частково вкрита лісами. Серед переважаючих тут дерев – це граб, дуб, бук, хоча іноді тут трапляються й дикі яблуні, груші та черешні. Гора являє собою суцільне трав’янисте полотно, розкішні та запашні трави так і манять до себе навідпочинок. Багато із рослин, що ростуть на Маковиці, занесені й до Червоної книги України.
 • м.Хотин – місто в Чернівецькій області. На сьогоднішній день воно є одним з найважливіших культурних і туристичних центрів Буковини. Перлиною міста є всесвітньовідома Хотинська фортеця – це пам'ятка історії, культури та архітектури XIII-XIX ст. вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця являє собою спільну, безцінну спадщину для багатьох народів. ЇЇ стіни не раз ставали свідками багатьох війн, вони бачили перемоги і поразки, піднесення і занепад імперії. Тут знімалися такі відомі фільми,як «Тарас Бульба»,«Захар Беркут», «Русалонька», «Стріли Робінгуда», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Ясса» та багато інших.
  Кам’янець-Подільский Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Обід у закладі громадського харчування

*В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися , без зменшення кількості днів екскурсій.

Транспорт – комфортабельний автобус (трансфер Полтава-Татарів-Полтава).

Вартість путівки: 11 900.00 грн

Знижки

 • Раннє бронювання (при оплаті до 01.03.19) знижка 500 грн
 • Постійні клієнти та студенти ATLAS ILH знижка 500 грн
 • Двоє дітей (при оплаті двох путівок і більше) знижка 500 грн
 • Два тури (при оплаті двох турів) знижка 500 грн

У вартість входить:

 • Проживання
 • Харчування
 • Медичне страхування
 • Супрвід, нагляд та робота команди ATLAS ILH
 • Програма відпочинку та розваг+інтерактивна програма на протязі дня з викладачами International Language Hunb та носіями мови
 • Проїзд
 • Уроки англійської мови
 • Екскурсії

Трансфер, що входить до вартості путівки здійснюється за маршрутом Полтава–Татарів(табір)-Полтава.
Збір по Україні з супроводжуючим представником табору можливий за додаткову плату.
Можна приєднатися до групи по маршруту слідування автобуса Полтава-Київ-Житомир-Тернопіль-Івано-Франківськ-Татарів.

Місце бронюється з Полтави,час зустрічі уточнюється в день виїзду.

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях