Англомовний табір на Закарпатті ІІ тур

Період проведення: 01.07 - 12.07.2020

Вік: 7 - 18 років

Закарпаття - це край "зеленого золота" - лісів, садів і виноградників, край мальовничих гір і полонин, багатих цілющими мінеральними джерелами. Своєрідна краса природи, м'який клімат, курорти й оздоровниці, цікаві та насичені літні і зимові маршрути, зручні шляхи сполучення - усе це зробило область краєм масового туризму. Щорічно область відвідує багато туристів з різних країн та континентів.

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Наша команда вже протягом 15-ти сезонів організовує дитячі англомовні табори в різні куточки України. Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру, приділяючи увагу саме розмовній мові. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси, розваги, квести, анімації, які проводяться виключно на англійській мові.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, а також почуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Екскурсійна програма направлена на ознайомлення дітей з історією та культурою рідного краю, для морального та фізичного розвитку, а також з метою виховання гармонійно розвиненої особистості.

Проживання: Готельно-оздоровчий комплекс «Жива Вода».

Місцезнаходження: Закарпаття, село Міжгір’я Воловецького р-ну. Одне з найкрасивіших місць в Україні, оточене полонинами Красна й Боржава.

Готель: 5-ти поверховий комплекс з критим басейном та тренажерним залом.

В програму входить:

 • 10-ти денний мовний курс (спілкування протягом дня з усіма учасниками табору на англійській мові та 8 окремих занять з викладачем з США по підгрупам);
 • 3-х разове харчування в ресторані готелю;
 • проживання в готелі з 4-х місним розміщенням в просторих номерах зі зручностями;
 • тест з англійської мови по приїзду в табір на визначення рівня знань і для розподілу в мовну групу для занять;
 • щоденна розважальна програма різної тематики – квести, ігри, зйомка фільмів, кліпів, караоке, дискотеки, спортивні розваги, творчі конкурси, шоу талантів;
 • 5 екскурсій: похід в гори, катання на конях чи квадроциклах, ферма плямистих оленів, сироварня з дегустацією та центр лозоплетіння, катання на підйомниках, місто Львів;
 • сертифікат про проходження курсу англійської мови по закінченню табору;
 • супровід, нагляд та робота команди ATLAS Camp;
 • медичне страхування;
 • трансфер Полтава-Міжгір’я-Полтава (автобус).

Екскурсії:

 • Сироварня, що в с.Нижнє Селище , запрошує на дегустацію різних сортів сира. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Сир тут виробляють з екологічно чистого закарпатського молока, яке, до речі, беруть у місцевого населення, за швейцарською технологією без домішок та консервантів.Екскурсія проходить спочатку на виробництві, а потім в підвалі, де гостей чекає смачна дегустація .
 • Ферма плямистих оленів Щоб помилуватися унікальними маньчжурськими плямистими оленями, з рогів яких отримують лікарську речовину пантокрин ми  поїдемо в Ізу Хустського району.
 • Центр лозоплетіння – тільки  в цьому місці можна побачити таку  різноманітність витворів мистецтва лозоплетіння. Достатньо лише пройтись центральною вулицею села – і ви будете вражені майстерністю українців виплітати з лози надзвичайні речі.
 • Витяг . Уявіть собі – ви повільно піднімаєтесь вгору на…  зручному кріслі та спостерігаєте, як перед вами розгортаються запаморочливі краєвиди карпатських гір… Однією з чудових атракцій влітку в Карпатах залишається катання на підйомниках. Гора Високий Верх, що в  с. Волосянка Висота (1244 м), довжина підйому — 2710 м (найдовша в Україні пасажирська підвісна канатна дорога), перепад висот — 552 м, час підйому — 55 хв. або Гора Гимба , що в с. Пилипець. Висота -1491м, довжина підйому -1650м.,перепад висот – 425 м.
 • Катання на квадроциклах. Квадроцикли – вельми популярний сьогодні вид транспорту. Адже буквально за дві години вони допомагають подолати ту відстань, яку туристи проходять пішки за цілий день. Катання на квадроциклах в Закарпатті відбувається з повним комфортом, захистом, великим адреналіном і цікавим маршрутом. Про красу Карпат мало говорити – її потрібно бачити, вдихати, відчувати всім тілом і душею! Той, хто хоча б раз був у тутешніх горах, не забуває цих вражень ніколи – Карпати закохують у себе з першого погляду. Будьте впевнені: навіть одина година подорожі на квадроциклах зробить з вами неймовірне: будь-яка життєва невдача, песимізм і негативний настрій кануть в лету – ви відчуєте справжнє цілюще карпатське «перезавантаження».
 • Львів. Скільки б ви не пізнавали Львів, він завжди  буде своєрідною таємницею і загадкою. Це місто, в яке хочеться повертатися знову і знову. Тому продовжуємо вивчати Львів.        Але спочатку –обід. Далі, діти  матимуть вдосталь вільного часу для прогулянок містом, придбання сувенірної продукції , фотосесій та відвідування шоколадниць і кав’ярень. А ще відвідаємо візитну карту Львову-Театр опери та балету Соломії Крушільницької (перегляд вистави за репертуаром або ж екскурсійний огляд).  Вечерю матимемо в одному з тематичних закладів харчування. А щоб збільшити час перебування у Львові ми задіємо ще й пізній речір, коли Львів стає по-особливому гарний та цікавий.  Вечірня екскурсія Львовом починається на площі Ринок, де грають свої концерти місцеві вуличні музиканти, кафе наповнюються людьми, місто занурюється в спокій, а львівські архітектурні шедеври ніби ще раз прокинулися, але в зовсім іншому образі. Підсвітка з 7 кольорів прикрашає храм домініканів, телевізійна вежа на Високому замку теж сяє в різнокольорових тонах, яку видно з будь-якої точки міста, Львівська опера переливається фарбами …   Під час романтичної екскурсії вечірнім Львовом ви почуєте захоплюючі легенди, зможете побачити місця, де проходили карнавали та бали, а також різні тaємничі знaки і нaдписи на львівських будинках. Ще у Вас буде гарна можливість почути істoрію про долю Гальшки Острoжской, першої красуні Пoльщі, дізнатися, про що в свoїх творах писав відомий Леoпольд фoн Захер-Мазoх, дізнатися про життя у Львові aвантюриста Джакoмо Казанoви.  А ще тільки oдин раз на добу, в певний вечірній час, біля однoго дуже старогo будинку oживає лeгeнда у вигляді дракoна …

 Збір по Україні з супроводжуючим представником табору можливий за додаткову плату.
Можна приєднатися до групи по маршруту слідування автобуса.

Вартість туру:  18 900 гривень.

Знижки:

1. Раннє бронювання (при оплаті до 31.01.20) знижка 2 000 грн.

2. Постійні клієнти та студенти ATLAS ILH знижка 500 грн.

3. Двоє дітей (при оплаті двох путівок і більше) знижка 500 грн.

4. Два тури (при оплаті двох турів) знижка 500 грн.

*Для керівників груп та партнерів діють особливі умови співпраці.

**В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися, без зменшення кількості днів екскурсій.

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях