Англомовний табір на Закарпатті І тур

Період проведення: 22.06 - 03.07.2020

Вік: 7 - 18 років

Закарпаття вражає своєю багатою історією, неймовірною природою, високими горами і гостинністю

tour-info-main-photo
tour-info-main-photo-bg-line

Закарпаття – це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства, де змішались різні культури, народи і традиції. Регіон межує одразу з чотирма державами – Польщею, Угорщиною, Румунією і Словаччиною.

Наша команда вже протягом 15-ти сезонів організовує дитячі англомовні табори в різні куточки України. Навчальна програма спрямована на здолання мовного бар’єру, приділяючи увагу саме розмовній мові. Діти постійно знаходяться в оточенні мовного середовища. Окрім занять на них чекає щоденне спілкування, конкурси, розваги, квести, анімації, які проводяться виключно на англійській мові.

Програма відпочинку сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, а також почуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Екскурсійна програма направлена на ознайомлення дітей з історією та культурою рідного краю, для морального та фізичного розвитку, а також з метою виховання гармонійно розвиненої особистості.

Проживання: Готельно-оздоровчий комплекс «Жива Вода».

Місцезнаходження: Закарпаття, село Міжгір’я Воловецького р-ну. Одне з найкрасивіших місць в Україні, оточене полонинами Красна й Боржава.

Готель: 5-ти поверховий комплекс з критим басейном та тренажерним залом.

В програму входить:

 • 10-ти денний мовний курс (спілкування протягом дня з усіма учасниками табору на англійській мові та 8 окремих занять з викладачем з США по підгрупам);
 • 3-х разове харчування в ресторані готелю;
 • проживання в готелі з 4-х місним розміщенням в просторих номерах зі зручностями;
 • тест з англійської мови по приїзду в табір на визначення рівня знань і для розподілу в мовну групу для занять;
 • щоденна розважальна програма різної тематики – квести, ігри, зйомка фільмів, кліпів, караоке, дискотеки, спортивні розваги, творчі конкурси, шоу талантів;
 • сертифікат про проходження курсу англійської мови по закінченню табору;
 • супровід, нагляд та робота команди ATLAS Camp;
 • медичне страхування;
 • трансфер Полтава-Міжгір’я-Полтава (автобус).

Екскурсії:

 • Синевир – високогірне озеро, яке вважається  перлиною Закарпаття. Це найбільше озеро України, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря… Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку “Синевир” і є однією з візитних карток Українських Карпат.
 • Ведмежий Заповідник зовсім недавно став однією з визначних пам’яток Міжгір’я. Понад 25 ведмедів перебувають на території даного реабілітаційного центру. Для ведмежатника виділено велику територію з наглядом і спеціально облаштовану.
 • Етно-музей “Старе Село”, знаходиться у селі Колочава. Це перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, який відтворює матеріальне, духовне та культурне життя на Верховині. Колочава поєднала культури гуцулів, бойків, лемків, угорців, румунів, німців, євреїв, чехів та словаків. Відвідувачі вже сьогодні можуть оглянути будинок кузні 30-40-х років ХХ століття із знаряддями праці, зібраними зі всієї України та будинок угорської жандармерії.
 • Музей історії залізниці – «Колочавська вузькоколійка». Музей складається із раритетного паровозу та ешелону з десяти вагонів. Кожний вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала у цьому регіоні. Є тут три чеські пасажирські вагони, радянський товарняк, угорський вагон для перевозу худоби та бочка для води, і звичайно ж, вагони для транспортування деревини – рубанців та бокорів.В кожному музейному вагоні представлені унікальні експонати, які розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Головна гордість музею, серце ешелону – унікальний діючий паровоз – гарний, потужний і екологічно чистий транспорт. Виготовлений у Німеччині 1951 року, паротяг працював до 1973-го, потім зберігався у паровозному депо у селі Хмільник, що на Берегівщині.
 • Водоспад Шипіт причаровує погляд своєю красою. Це гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення.14-ти метровий, 5-ти каскадний водоспад особливо гарний та повноводний навесні, коли тануть сніги, та протягом всього року він є обов’язковим об’єктом туристичних маршрутів Закарпаття.
 • Витяг Уявіть собі – ви повільно піднімаєтесь вгору на зручному кріслі та спостерігаєте, як перед вами розгортаються запаморочливі краєвиди карпатських гір… Однією з чудових атракцій влітку в Карпатах залишається катання на підйомниках.Гора Маковиця, що в с. Міжгір’я. Висота (750 м), довжина підйому — 950 м, перепад висот — 303 м або Гора Магура, що в м.Ізки. Висота-1362м , довжина підйому 1500м., перепад висот -170 м.
 • ЛьвівПочинаємо знайомство з містом зі смачного обіду. А далі на нас чекає нестандартна автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням найцікавіших місць Львову. Наш досвічений екскурсовод підбирає мікс –маршрути, які завжди цікаві дітям як молодшого ,так і більш дорослого віку. І кожного разу –це  несподіваний сюрприз для групи, тому нехай це залишиться невеличкою таємницею…А чи знаєте Ви, яка перлина львівської архітектури зображена на одній з національних купюр, і що ця будівля здіймається на місці, де колись протікала ріка?
  Так, мова йде про Львівську оперу, споруду, що вражає не лише своїм зовнішнім виглядом, але й внутрішнім оздобленням. Оглянувши інтер’єри Опери, Ви не залишитеся байдужими від вигляду глядацької зали у формі ліри з балконами декорованими ліпниною та позолотою. Незвичайне враження справляє плафон з алегоричними жіночими зображеннями.Та найбільша розкіш театру – дзеркальне фойє. Венеційські дзеркала, що розміщені один навпроти одного, створюють надзвичайну атмосферу.Якщо у літній час будуть проходити вистави,то окрім екскурсійного огляду театру, ми обов’язково переглянемо одну з них.По закінченню екскурсійної програми, звичайно ж – вільний час. Смачна кава та шоколад, сувенірні лавки та ще більше фото на пам’ять, а також вечеря в одному із закладів харчування Львову.

Вартість туру:  16 900 гривень.

Знижки:
1. Раннє бронювання (при оплаті до 31.01.20) знижка 2 000 грн.
2. Постійні клієнти та студенти ATLAS ILH знижка 500 грн.
3. Двоє дітей (при оплаті двох путівок і більше) знижка 500 грн.
4. Два тури (при оплаті двох турів) знижка 500 грн.

Збір по Україні з супроводжуючим представником табору можливий за додаткову плату.
Можна приєднатися до групи по маршруту слідування автобуса.

*Для керівників груп та партнерів діють особливі умови співпраці.

**В залежності від погодних умов та вподобань групи екскурсійний маршрут може змінюватися, без зменшення кількості днів екскурсій.

tour-info-picture tour-info-picture

Як нас знайти?

Адреса головного офісу ILH Poltava:

м. Полтава, вул. Шведська, 6.

тел.: +38 (050) 511 88 53

Табори та освітній туризм

тел.: +38 (050) 228 54 24

Філіали ILH Poltava:

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, м. Полтава, вул. А. Кукоби, 10;
Полтавська гімназія №13, м. Полтава, вул. Кучеренка, 1/16;
Полтавський навчально — виховний комплекс (ЗНД-ДНЗ) №16, м. Полтава, б-р Щепот’єва, 16;
Полтавська гімназія №17, м. Полтава, б -р Б. Хмельницького, 15;
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, м. Полтава, вул. І. Мазепи, 53;
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, м. Полтава, вул. Алмазна, 1;
Полтавська гімназія №32, м. Полтава, вул. Курчатова, 8/9;

Зателефонуй нам зараз та отримай можливість прийняти участь у наших акціях